Різач швів BARIKELL Floor 10 (3452)
Різьбяр швів BARIKELL Floor 10 - найпопулярніша модель у лінійці високопродуктивного обладнання Barikell для різання технологічних та конструкційних швів у покриттях зі свіжого та старого бетону та фібробетону.
На швонарізувачі Barikell Floor 10 встановлюються диски діаметром від 300 до 450 мм.
Глибина різу регулюється вручну в діапазоні від 10 до 200 мм.
Конструкція нарізчика швів дозволяє виконувати як сухе так і вологе різання завдяки системі подачі води в зону різу.
За рахунок встановлення потужного двигуна та великого бака для води, італійським інженерам вдалося створити надійну та високопродуктивну модель шурезчика, ідеальну для використання на великих об'єктах.
Шворізчик Barikell Floor 10 доступний для замовлення з бензиновими двигунами потужністю від 13 до 27 к.с. та дизельними агрегатами потужністю від 7,5 до 10 к.с., а також
- Підготовкою для використання двох дисків (DL);
- Ручним гідравлічним регулятором глибини різу (HМ);
- Електрогідравлічним регулятором глибини різу (HE).
| Різьбяр швів | |
| Тип | нарезчик швов |
| Макс. діаметр алмазного диска | 450 мм |
| Допустимі діаметри дисків | 300 - 450 мм |
| Макс. глибина різу | 200 мм |
| Регулювання глибини різу | ручной маховик |
| Швидкість обертання диска | 2800 об/мин. |
| Посадковий діаметр диска | 25,4 мм (1") |
| Переміщення | ручное |
| Місткість водяного бака | 70 л |
| Матеріал водяного бака | сталь |
| Двигун | Honda GX 670 |
| Потужність | 24 л.с. |
| Паливо | бензин |
| Об'єм паливного бака | 10,2 л |
| Стартер | электрический |
| Охолодження | воздушное |
| Макс. обороти двигуна | 3600 об/мин. |
| Вага | 162 кг |
| Габарити | 1100 x 460 x 960 мм |
| Виробник | Barikell S.r.l. |
| Країна виробництва | Италия |
| Гарантія | 12 месяцев |
-500x1.jpg)