Різач швів BARIKELL Floor 5 (3425)
Різьбяр швів (швонарізчик) Barikell Floor 5 призначений для нарізки технологічних та конструкційних швів у покриттях з бетону, сталефібробетону з плавним регулюванням глибини різу від 10 до 160 мм.
Глибина різу регулюється за допомогою шнекового механізму.
На цю модель швонарізача встановлюються диски з алмазним покриттям діаметром 300-400 мм.
Швонарізник Barikell Floor 5 може використовуватись як у закритих приміщеннях, так і на відкритих майданчиках. Автономна подача води в зону різання дозволяє виконувати роботу як "сухим", так і в "мокрому" режимі.
Barikell Floor 5 комплектується чималим сталевим водяним баком об'ємом 40 л.
Різьбярі швів моделі Floor 5 поставляються тільки з бензиновими двигунами.
| Різьбяр швів | |
| Тип | нарезчик швов |
| Макс. діаметр алмазного диска | 400 мм |
| Допустимі діаметри дисків | 300 - 400 мм |
| Макс. глибина різу | 200 мм |
| Регулювання глибини різу | ручной маховик |
| Швидкість обертання диска | 2800 об/мин. |
| Посадковий діаметр диска | 25,4 мм (1") |
| Переміщення | ручное |
| Місткість водяного бака | 70 л |
| Матеріал водяного бака | сталь |
| Двигун | Honda |
| Потужність | 13 л.с. |
| Паливо | бензин |
| Об'єм паливного бака | 10,2 л |
| Стартер | электрический |
| Охолодження | воздушное |
| Макс. обороти двигуна | 3600 об/мин. |
| Вага | 162 кг |
| Габарити | 1100 x 460 x 960 мм |
| Виробник | Barikell S.r.l. |
| Країна виробництва | Италия |
| Гарантія | 12 месяцев |
