Нарізувач швів BARIKELL Asphalt 30 (3554)
Асфальторіз BARIKELL Asphalt 30 - флагман у лінійці високопродуктивного обладнання Barikell для різання технологічних швів та підрізування країв у покриттях з асфальту, сильно армованого бетону та асфальтобетону.
На різьбярі асфальту Barikell Asphalt 30 встановлюються диски діаметром від 300 до 800 мм.
Глибина різу регулюється ручним гідравлічним регулятором в діапазоні від 10 до 250 мм.
Конструкція даної моделі дозволяє виконувати як сухе так і вологе різання завдяки системі подачі води в зону різу.
За рахунок встановлення потужного дизельного двигуна та великого бака для води, італійським інженерам вдалося створити надійну та високопродуктивну модель асфальторезу, ідеальну для використання на великих дорогах та найбільших промислових об'єктах з величезними обсягами робіт.
Гідростатичний варіатор швидкості та автоматичне керування рухом з функцією реверсу забезпечують рівномірний рух асфальторезу при різанні і не втомлюють оператора.
Асфальторізчик Barikell Asphalt 30 доступний для замовлення з бензиновими двигунами потужністю від 31 до 40 к.с. та дизельним агрегатом потужністю 28 к.с., а також
- Підготовкою для використання двох дисків (DL);
- Електрогідравлічним регулятором глибини різу (HE);
- Захисний кожух для диска ø 800 мм (B).
| Різьбяр швів | |
| Тип | асфальторез |
| Макс. діаметр алмазного диска | 600 мм |
| Допустимі діаметри дисків | 300 - 600 мм |
| Макс. глибина різу | 250 мм |
| Регулювання глибини різу | гидравлическая |
| Швидкість обертання диска | 2500 об/мин |
| Посадковий діаметр диска | 25,4 мм (1") |
| Переміщення | самоходный |
| Місткість водяного бака | 100 л |
| Матеріал водяного бака | сталь |
| Двигун | KOHLER CH 740 |
| Потужність | 27 л.с. |
| Паливо | бензин |
| Об'єм паливного бака | 10 л |
| Стартер | электрический |
| Охолодження | воздушное |
| Макс. обороти двигуна | 3000 об/мин. |
| Вага | 358 кг |
| Габарити | 1310 x 682 x 960 мм |
| Виробник | Barikell S.r.l. |
| Країна виробництва | Италия |
| Гарантія | 12 месяцев |
