Нарізувач швів BARIKELL Asphalt 20 (3541)
Асфальторіз BARIKELL Asphalt 20 - популярна модель у лінійці високопродуктивного обладнання Barikell для різання технологічних швів та підрізування країв у покриттях з асфальту, сильно армованого бетону та асфальтобетону.
На різьбярі асфальту Barikell Asphalt 20 встановлюються диски діаметром від 300 до 600 мм.
Глибина різу регулюється ручним гідравлічним регулятором в діапазоні від 10 до 200 мм.
Конструкція даної моделі дозволяє виконувати як сухе так і вологе різання завдяки системі подачі води в зону різу.
За рахунок встановлення потужного бензинового двигуна та великого бака для води, італійським інженерам вдалося створити надійну та високопродуктивну модель асфальторезу, ідеальну для використання на невеликих дорогах та великих промислових об'єктах з великими обсягами робіт.
Гідростатичний варіатор швидкості та автоматичне керування рухом з функцією реверсу забезпечують рівномірний рух асфальторезу при різанні і не втомлюють оператора.
Асфальторізчик Barikell Asphalt 20 доступний для замовлення з бензиновими двигунами потужністю від 25 до 40 к.с. та дизельним агрегатом потужністю 22 к.с., а також
- Підготовкою для використання двох дисків (DL);
- Електрогідравлічним регулятором глибини різу (HE);
- Захисний кожух для диска ø 600 мм (С).
| Різьбяр швів | |
| Тип | асфальторез |
| Макс. діаметр алмазного диска | 450 мм |
| Допустимі діаметри дисків | 300 - 450 мм |
| Макс. глибина різу | 200 мм |
| Регулювання глибини різу | гидравлическая |
| Швидкість обертання диска | 2800 об/мин. |
| Посадковий діаметр диска | 25,4 мм (1") |
| Переміщення | самоходный |
| Місткість водяного бака | 80 л |
| Матеріал водяного бака | сталь |
| Двигун | KOHLER CH 740 |
| Потужність | 27 л.с. |
| Паливо | бензин |
| Об'єм паливного бака | 11 л |
| Стартер | электрический |
| Охолодження | воздушное |
| Макс. обороти двигуна | 3600 об/мин. |
| Вага | 244 кг |
| Габарити | 1200 x 570 x 960 мм |
| Виробник | Barikell S.r.l. |
| Країна виробництва | Италия |
| Гарантія | 12 месяцев |
-500x1.jpg)