Різач швів BARIKELL Floor 20 (3505)
Різьбяр швів BARIKELL Floor 20 - популярна модель у лінійці високопродуктивного обладнання Barikell для різання технологічних та конструкційних швів у покриттях свіжого та старого фібробетону та сильно армованого бетону.
На швонарізувачі Barikell Floor 20 встановлюються диски діаметром від 300 до 600* мм.
Глибина різу регулюється вручну в діапазоні від 10 до 200 мм.
Конструкція нарізчика швів дозволяє виконувати як сухе так і вологе різання завдяки системі подачі води в зону різу.
За рахунок встановлення потужного двигуна та великого бака для води, італійським інженерам вдалося створити надійну та високопродуктивну модель шурозчика, ідеальну для використання на великих об'єктах з великими площами.
Шворізчик Barikell Floor 20 доступний для замовлення з бензиновими двигунами потужністю від 20 до 35 к.с. та дизельним агрегатом потужністю 22 к.с., а також
- Підготовкою для використання двох дисків (DL);
- Ручним гідравлічним регулятором глибини різу (HМ);
- Електрогідравлічним регулятором глибини різу (HE);
- Захисний кожух для диска ø 600 мм (С).
| Різьбяр швів | |
| Тип | нарезчик швов |
| Макс. діаметр алмазного диска | 450 мм |
| Допустимі діаметри дисків | 300 - 600 мм |
| Макс. глибина різу | 200 мм |
| Регулювання глибини різу | ручной маховик |
| Швидкість обертання диска | 2800 об/мин. |
| Посадковий діаметр диска | 25,4 мм (1") |
| Переміщення | ручное |
| Місткість водяного бака | 80 л |
| Матеріал водяного бака | сталь |
| Двигун | Honda GX 690 |
| Потужність | 27 л.с. |
| Паливо | бензин |
| Об'єм паливного бака | 11 л |
| Стартер | электрический |
| Охолодження | воздушное |
| Макс. обороти двигуна | 3600 об/мин. |
| Вага | 219 кг |
| Габарити | 1200 x 570 x 960 мм |
| Виробник | Barikell S.r.l. |
| Країна виробництва | Италия |
| Гарантія | 12 месяцев |
