Затирочний диск Barikell 600 мм (4105)
Затиральні диски BARIKELL 600 мм - виготовлені з високоякісної, зносостійкої, високовуглецевої сталі - розраховані на тривалі інтенсивні навантаження і мають великий експлуатаційний ресурс.
Розташована під кутом 90° кромка, ідеально плоска форма та оптимальна геометрія диска створюють ідеально рівну поверхню та дозволяють виконувати роботи впритул до стін та колон. Використовуються для пристінних машинок затиральних BARIKELL Moskito 4-60.
Загладжувальні диски BARIKELL мають більш високий експлуатаційний ресурс у порівнянні з дисками інших виробників і підходять до затиральних машин: Atlas Copco (Dynapac), Bartell, Belle, Enar, Kreber, Multiquip (Whiteman), Oskar, Shatal, Sima, Tremix, Wacker Neuson та інших.
| Характеристики дисків | |
| Діаметр диска | 600 мм (24") |
| Товщина диска | 2,6 мм |
| Тип диска | не реверсивный |
| Кількість кріплень | 4 шт. |
| Тип кріплень | под лопасти |
| Кут кромки | 90 градусов |
| Поверхня | плоская |
| Розміри | 610 x 610 x 25 мм |
| Вага | 5,5 кг |
| Виробник | Barikell S.r.l. |
| Країна виробництва | Италия |
