Затирочний диск Barikell 900 мм (4120)
Затиральні диски BARIKELL 900 мм - виготовлені з високоякісної, зносостійкої, високовуглецевої сталі - розраховані на тривалі інтенсивні навантаження і мають великий експлуатаційний ресурс.
Універсальність і оптимальна геометрія дисків - дозволяють досягти ідеально гладких і рівних бетонних поверхонь на машинах, що загладжують всіх типів.
Використовуються для однороторних та двороторних затирочних машин BARIKELL 4-90 та BARIKELL MK8-90. Загладжувальні диски BARIKELL мають більш високий експлуатаційний ресурс у порівнянні з дисками інших виробників і підходять до затиральних машин: Atlas Copco (Dynapac), Bartell, Belle, Enar, Kreber, Multiquip (Whiteman), Oskar, Shatal, Sima, Tremix, Wacker Neuson та інших.
| Характеристики дисків | |
| Діаметр диска | 900 мм (36") |
| Товщина диска | 3,2 мм |
| Тип диска | реверсивный |
| Кількість кріплень | 8 шт. |
| Тип кріплень | под лопасти |
| Кут кромки | 45 градусов |
| Поверхня | выпуклая |
| Розміри | 970 x 970 x 16 мм |
| Вага | 19 кг |
| Виробник | Barikell S.r.l. |
| Країна виробництва | Италия |
