Затирочная машина BARIKELL 4-90 (3100)
Затирочна машина BARIKELL 4-90 - найпопулярніша модель у лінійці однороторних машин, що загладжують Barikell. Лінійка потужних двигунів, оптимальна вага, надійність всіх вузлів та агрегатів, спеціальні пристосування для зручного транспортування – вигідно відрізняють цю машину від своїх конкурентів. У конструкції зібрано та втілено все найкраще від італійських інженерів та конструкторів.
Бетонозроблювальна машина BARIKELL 4-90 також доступна для замовлення з бензиновими двигунами потужністю від 5,5 до 13 к.с., дизельними двигунами потужністю 4,5 і 5 к.с. та електромоторами на 110В, 220В та 380В потужністю від 3 до 4,5 л.с.
| Технічні характеристики | |
| Тип машини | однороторная |
| Діаметр ротора | 900 мм (36") |
| Кількість лопатей | 4 шт. |
| Обертання лопатей | 70 - 125 об/мин. |
| Тип рукоятки | длинная, усиленная |
| Двигун | Honda GX 160 |
| Потужність | 5.5 л.с. |
| Паливо | бензин |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Стартер | ручной |
| Охолодження | воздушное |
| Макс. обороти двигуна | 3600 об/мин. |
| Габарити | 1780 x 1000 x 960 мм |
| Вага | 74 кг |
| Виробник | Barikell S.r.l. |
| Країна виробництва | Италия |
| Гарантія | 12 месяцев |
-500x1.jpg)
-74x74.jpg)






