Двороторна затиральна машина BARIKELL МК 8-75 (3206)
Найкомпактніша двороторна машинка - ідеально підходить для комфортної роботи на невеликих площах або в обмежених умовах з комфортом і високою продуктивністю.
Лопаті - не перетинаються.
Загладжувальні диски – ø 750 мм.
Затирочні диски (2 шт) та комплект лопатей (8 шт) – у подарунок.
| Різьбяр швів | |
| Макс. обороти двигуна | 3600 об/мин. |
| Технічні характеристики | |
| Робоча ширина захвату | 1540 мм |
| Тип лопатей | не пересекающиеся (++) |
| Управління | механическое |
| Тип машини | двухроторная |
| Діаметр ротора | 750 мм (30") |
| Кількість лопатей | 8 шт. (2 к-та) |
| Обертання лопатей | до 180 об/мин. |
| Двигун | Honda |
| Потужність | 13 л.с. |
| Паливо | бензин |
| Об'єм паливного бака | 6.5 л |
| Стартер | электрический |
| Охолодження | воздушное |
| Вага | 178 кг |
