Двороторна затиральна машина BARIKELL МК 8-90 (3265)
Двороторна затиральна машина для роботи на великих площах з новим потужним бензиновим двигуном Honda GX 690 27 к.с.
Неперевершена надійність.
Акумуляторна батарея, електростартер, регульовані фари та сидіння оператора, ємний бак для води з електрообприскувачем – все для тривалої та комфортної роботи.
Лопаті - не перетинаються.
Загладжувальні диски - ø 900 мм.
Постачається з комплектом фінішних лопат (8 шт).
| Технічні характеристики | |
| Робоча ширина захвату | 1940 мм |
| Тип лопатей | не пересекающиеся (++) |
| Управління | механическое |
| Тип машини | двухроторная |
| Діаметр ротора | 900 мм (36") |
| Кількість лопатей | 8 шт. (2 к-та) |
| Двигун | Honda |
| Потужність | 27 л.с. |
| Паливо | бензин |
| Стартер | электрический |
| Охолодження | воздушное |
| Вага | 360 кг |
