Двороторна затиральна машина BARIKELL МК 8-90 (3270)
Двороторна машина для затирки для роботи на великих площах з новим потужним дизельним двигуном Lombardini 19.5 к.с.
Неперевершена надійність.
Механічне керування, акумуляторна батарея, електростартер, регульовані фари та сидіння оператора, ємний бак для води з електрообприскувачем – все для тривалої та комфортної роботи.
Лопаті - диски, що не перетинаються, - ø 900 мм.
Постачається з комплектом фінішних лопат (8 шт).
| Технічні характеристики | |
| Робоча ширина захвату | 1940 мм |
| Тип лопатей | не пересекающиеся (++) |
| Управління | механическое |
| Тип машини | двухроторная |
| Діаметр ротора | 900 мм (36") |
| Кількість лопатей | 8 шт. (2 к-та) |
| Двигун | Lombardini |
| Потужність | 19,5 л.с. |
| Паливо | дизель |
| Стартер | электрический |
| Охолодження | воздушное |
| Вага | 292 кг |
