Затирочна машина BARIKELL 4-120 (3155)
Затиральна машина BARIKELL 4-120 - найстарша модель у лінійці однороторних загладжуючих машин Barikell, яка, на відміну від мініатюрних Moskito 60, може застосовуватися не тільки по периметру, але і для обробки бетонної підлоги досить великої площі. Дана модель оснащена найбільшим у лінійці аналогічних машин диском діаметром 1200 мм. Незважаючи на неабияку вагу машини, ручна затиральна машина Barikell 4-120, на відміну від своїх конкурентів, має ручку керування оптимальної довжини, що дозволяє оператору легко керувати машиною навіть у місцях з обмеженим простором.
Бетонозроблювальна машина BARIKELL 4-120 також доступна для замовлення з бензиновими двигунами потужністю від 9 до 14 к.с., дизельними двигунами потужністю 7,5 і 10 к.с. та електромотором на 380В потужністю 4,5 л.с.
| Технічні характеристики | |
| Тип машини | однороторная |
| Діаметр ротора | 1200 мм (46") |
| Кількість лопатей | 4 шт. |
| Обертання лопатей | 70 - 125 об/мин. |
| Тип рукоятки | длинная, усиленная |
| Двигун | Honda GX 270 |
| Потужність | 9 л.с. |
| Паливо | бензин |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Стартер | ручной |
| Макс. обороти двигуна | 3600 об/мин. |
| Габарити | 1880 x 1250 x 960 мм |
| Вага | 99 кг |
| Виробник | Barikell S.r.l. |
| Країна виробництва | Италия |
| Гарантія | 12 месяцев |








