Затирочная машина BARIKELL Moskito 60 (3042)
Затирочна машина BARIKELL Moskito 60 з фіксованим на шківі диском - призначена для затирання та вирівнювання цементно-піщаних стяжок та сумішей. Завдяки своїй компактності дозволяє загладжувати стяжки по краях, у місцях примикання до стін та колон, та вузьких приміщеннях (квартирах, офісах, коридорах). Складна рукоятка робить простим та зручним процес зберігання, транспортування та перенесення машини.
Бетонозроблювальна машина BARIKELL Moskito 60 SC також доступна для замовлення з бензиновими двигунами потужністю від 4 до 6 к.с. та електричним мотором на 220В потужністю 3 л.с.
| Технічні характеристики | |
| Тип диска | фиксированный на шкиве |
| Тип кріплення диска | шпильки |
| Тип машини | однороторная |
| Діаметр ротора | 600 мм (24") |
| Обертання лопатей | 70 - 125 об/мин. |
| Тип рукоятки | короткая, складная |
| Двигун | Honda GX 120 |
| Об'єм паливного бака | 2.5 л |
| Стартер | ручной |
| Охолодження | воздушное |
| Макс. обороти двигуна | 3600 об/мин. |
| Габарити | 1440 x 610 x 980 мм |
| Вага | 46 кг |
| Виробник | Barikell S.r.l. |
| Країна виробництва | Италия |
-500x1.jpg)