Затирочна машина BARIKELL Moskito 4-60 (3000)
Затиральна машина BARIKELL Moskito 4-60 - наймолодша модель у лінійці однороторних машин, що загладжують Barikell. Завдяки своїй компактності і відбійному диску, що обертається, дозволяє загладжувати поверхню бетонних підлог і стяжок по краях, в місцях примикання до стін і колон, у вузьких приміщеннях (квартирах, офісах, коридорах), та інших ділянках недоступних для машин великих габаритів. Складна рукоятка робить простим та зручним процес зберігання, транспортування та перенесення машини.
| Технічні характеристики | |
| Тип машини | однороторная |
| Діаметр ротора | 600 мм (24") |
| Кількість лопатей | 4 шт. |
| Обертання лопатей | 70 - 125 об/мин. |
| Тип рукоятки | короткая, складная |
| Двигун | Honda GX 120 |
| Потужність | 4 л.с. |
| Паливо | бензин |
| Об'єм паливного бака | 2.5 л |
| Стартер | ручной |
| Охолодження | воздушное |
| Макс. обороти двигуна | 3600 об/мин. |
| Габарити | 1440 x 610 x 1010 мм |
| Вага | 50 кг |
| Виробник | Barikell S.r.l. |
| Країна виробництва | Италия |
| Гарантія | 12 месяцев |





