Затирочная машина BARIKELL 4-120 (3185)
Затиральна машина BARIKELL 4-120 - найстарша модель у лінійці однороторних загладжуючих машин Barikell, яка, на відміну від мініатюрних Moskito 60 може застосовуватися не тільки по периметру, але й для обробки бетонної підлоги досить великої площі. Дана модель оснащена найбільшим у лінійці аналогічних машин диском діаметром 1200 мм. Незважаючи на неабияку вагу машини, ручна затиральна машина Barikell 4-120, на відміну від своїх конкурентів, має ручку керування оптимальної довжини, що дозволяє оператору легко керувати машиною навіть у місцях з обмеженим простором. Ця модель оснащена електродвигуном, що забезпечує відсутність вихлопних газів для роботи в невеликих, закритих або погано провітрюваних приміщеннях, а також низький рівень шуму для роботи в нічний час! Має дві швидкості обертання ротора для роботи з диском і лопатями.
Бетонозроблювальна машина BARIKELL 4-120 також доступна для замовлення з бензиновими двигунами потужністю від 9 до 14 к.с., дизельними двигунами потужністю 7,5 і 10 к.с. та електромотором на 380В потужністю 4,5 л.с.
| Технічні характеристики | |
| Тип машини | однороторная |
| Діаметр ротора | 1200 мм (46") |
| Кількість лопатей | 4 шт. |
| Обертання лопатей | 70/125 об/мин. |
| Тип рукоятки | длинная, усиленная |
| Двигун | двухскоростной трехфазный электромотор |
| Потужність | 2.6 кВт (3.5 л.с.) / 3.3 кВт (4.5 л.с.) |
| Стартер | электрический |
| Охолодження | воздушное |
| Макс. обороти двигуна | 1430 / 2860 об/мин. |
| Габарити | 1880 x 1250 x 960 мм |
| Вага | 92 кг |
| Виробник | Barikell S.r.l. |
| Країна виробництва | Италия |
| Гарантія | 12 месяцев |
-500x1.jpg)
-74x74.jpg)





