Затирочная машина BARIKELL 4-90 (3120)
Затиральна машина BARIKELL 4-90 - найпопулярніша модель у лінійці однороторних загладжуючих машин Barikell. Призначена для затирання бетонної підлоги. Лінійка потужних двигунів, оптимальна вага, надійність всіх вузлів та агрегатів, спеціальні пристосування для зручного транспортування – вигідно відрізняють цю машину від своїх конкурентів. У конструкції зібрано та втілено все найкраще від італійських інженерів та конструкторів. Ця модель оснащена електродвигуном, що забезпечує відсутність вихлопних газів для роботи в невеликих, закритих або погано провітрюваних приміщеннях, а також низький рівень шуму для роботи в нічний час! Має дві швидкості обертання ротора для роботи з диском і лопатями.
Бетонозроблювальна машина BARIKELL 4-90 також доступна для замовлення з бензиновими двигунами потужністю від 5,5 до 13 к.с., дизельними двигунами потужністю 4,5 і 5 к.с. та електромоторами на 110, 220 та 380В потужністю від 3 до 4,5 л.с.
| Технічні характеристики | |
| Тип машини | однороторная |
| Діаметр ротора | 900 мм (36") |
| Кількість лопатей | 4 шт. |
| Обертання лопатей | 70/125 об/мин. |
| Тип рукоятки | длинная, усиленная |
| Двигун | двухскоростной трехфазный электромотор |
| Потужність | 2.6 кВт (3.5 л.с.) / 3.3 кВт (4.5 л.с.) |
| Стартер | электрический |
| Охолодження | воздушное |
| Макс. обороти двигуна | 1430/2860 об/мин. |
| Габарити | 1780 x 1000 x 960 мм |
| Вага | 84 кг |
| Виробник | Barikell S.r.l. |
| Країна виробництва | Италия |
| Гарантія | 12 месяцев |
-500x1.jpg)
-74x74.jpg)




