Двороторна затиральна машина BARIKELL OL 90 (3235)
Компактна двороторна машинка для фінішної обробки бетонної підлоги.
Акумуляторна батарея, електростартер, регульовані фари та сидіння оператора, ємний бак для води з електрообприскувачем – все для тривалої та комфортної роботи з високою продуктивністю.
Лопаті - перетинаються.
Постачається з комплектом фінішних лопат (8 шт).
| Технічні характеристики | |
| Робоча ширина захвату | 1760 мм |
| Тип лопатей | пересекающиеся (xx) |
| Управління | механическое |
| Тип машини | двухроторная |
| Діаметр ротора | 900 мм (36") |
| Кількість лопатей | 8 шт. (2 к-та) |
| Обертання лопатей | 70 - 180 об/мин. |
| Двигун | Honda |
| Потужність | 20 л.с. |
| Паливо | бензин |
| Об'єм паливного бака | 9 л |
| Стартер | электрический |
| Охолодження | воздушное |
| Макс. обороти двигуна | 3600 об/мин. |
| Вага | 248 кг |
