Двороторна затиральна машина BARIKELL МК 8-120 (3356)
Двороторна затиральна машина для роботи на великих площах з новим потужним дизедним двигуном Lombardini 19,5 л.
Неперевершена надійність.
Акумуляторна батарея, електростартер, регульовані фари та сидіння оператора, ємний бак для води з електрообприскувачем – все для тривалої та комфортної роботи.
Лопаті - не перетинаються.
Загладжувальні диски - ø 1200 мм.
Постачається з комплектом фінішних лопат (8 шт).
| Технічні характеристики | |
| Робоча ширина захвату | 2540 мм |
| Тип лопатей | не пересекающиеся (++) |
| Управління | механическое |
| Тип машини | двухроторная |
| Діаметр ротора | 1200 мм (46") |
| Кількість лопатей | 8 шт. (2 к-та) |
| Обертання лопатей | 70 - 125 об/мин. |
| Двигун | Lombardini |
| Потужність | 19,5 л.с. |
| Паливо | дизель |
| Об'єм паливного бака | 11 л |
| Стартер | электрический |
| Охолодження | воздушное |
| Макс. обороти двигуна | 3600 об/мин. |
| Вага | 321 кг |
